Deliler.net

Deliler.Net,sohbet,chat,sohbet odaları,türkiye sohbet,sohbet siteleri,sohbet chat,sohbet kanalları,sohbet salonları.

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

karamansohbet.com

Sohbetleyiz.Com

24 Oca 2018
sohbethazan.com

Geveze.blue

22 Kas 2017

sohbetyeli.net

16 Kas 2017

Yorumlar

Yorumlar(1 )
  • Güray
   Güray 19 Eylül 2017

   Başlıyoruz..

   Zamanınızı nasıl geçiriyorsunuz? Sohbet etmek, yeni arkadaşlar bulmak elbette herkesin sevdiği aktiviteler. Pekiyi bunları nasıl yapıyorsunuz? Şehirlerarası otobüslerde, metroda, vapurda, trende veya işyerinde; gördüğünüz herhangi birisine selam verip sohbete başlayabilir misiniz? Aslında bunu, fiziksel olarak bir arada olmadığınızda da yapabilirsiniz. Çünkü artık Deliler var! Deli gibi sohbet, sınırsız muhabbet için anonim kimlik bilgileri ile giriş yapıp, sohbet odaları içerisinden dilediğinizi tercih ederek, mobil sohbet yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ücret yok, limit yok, zamanlama yok. Daha ne isteyebilirsiniz ki?

   geveze.blog Nasıl çalışır?

   geveze.blog, yeni nesil bir IRC altyapısını, mobil ve web tarayıcısı ortamına taşınmış halidir. Dilerseniz sistemi mIRC indirerek de elbette kullanabilirsiniz. Mobil uygulamalarla ve web tarayıcıları ile sadece kullanıcı adınızı tercih ederek giriş yapıp, sınırsız erişime sahip olduğunuz platform, özel üyelere elbette özel ayrıcalıklar da tanıyor. Örneğin sohbet odaları yöneticisi olmak, kanallardaki mobil sohbet yöneticisi ve özel üye statüleri ile en başta ve en görünür olabilmek de elbette mümkün. Popülerliğinizi artırarak daha fazla kişi ile iletişim kurabilir, daha çok sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.

   Mobil sohbet ara yüzünde dilerseniz kendinize sohbet odaları açabilir, arkadaşlarınızı davet edip, konferans biçiminde veya birebir sohbet edebilirsiniz. Geleneksel IRC sisteminin tüm komutlarını çalıştıran sistem mobil sohbet biçiminde sunuluyor ve yeni nesil ihtiyaçları mükemmel biçimde karşılayabiliyor.

   IRC Nedir?

   geveze.blog IRC matematiği ile çalışır. IRC, kayıt tutmayan bir vekil sunucu üzerinde, kullanıcıların oturum açmaları ve tekst bazlı iletişim kurmalarının en geleneksel yoludur. Oldukça hızlı olan sistem, binlerce kilometre ötedeki veriyi dahi saniyeler içerisinde kullanıcılara iletebilir ve çok düşük miktarlarda veri kullanır. Bu sayede sohbet odaları üzerinde mobil sohbet yapanların, günümüzde en önemli sıkıntılarından birisi olan veri trafiği sınırlamaları noktasında sorun yaşamalarının da önünde geçilmiş olur. Yani geveze.blog, internet kotanızı sömürmez.

   IRC kayıt tutmaz. Sohbet odaları üzerinde bulunduğunuz süre zarfında hiçbir kimlik bilginiz, IP adresiniz veya lokasyonunuz hiç kimse tarafından bilinemez. Bütünüyle korunaklı kabul edilen bu sistemde mobil sohbet yaptığınızı kimse bilemez. O halde şimdi sisteme girin ve yeni arkadaşlar edinmeye başlayın.

   Sitenize Sohbet Ekleyin!

   geveze.blog eşi benzeri görülmemiş bir başka sistemi de kullanıcılarına sunuyor. Dileyen herkes, geveze.blog üzerinden alacağı kaynak kodu sitesine ekleyerek, site üzerinde sohbet odaları kurabilir. Kullanıcıların mobil sohbet üzerinden, mIRC üzerinden veya web tarayıcısından kanalınızın ismini yazarak ulaşabileceği yöntem ücretsiz!

   Mobil Sohbet Parmaklarınızın Ucunda

   Mobil sohbet, akıllı telefonların aplikasyon marketlerinden indireceğiniz uygulama ile kolayca bağlanabileceğiniz bir ara yüzdür ve bahsettiğimiz tüm niteliklere sahiptir. Her zaman yanınızdaki mobil cihazınızla bağlanacağınız sohbet odaları üzerinden dilediğiniz şekilde muhabbet edebilir, bilgisayara ihtiyaç duymadan chat yapabilirsiniz. Üstelik, yine gizliliğinizi koruyorsunuz ve kimlik bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz.

   geveze.blog, sizden hiçbir bilgi istemez. Sistem ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir alt yapıya sahiptir. Sürekli açık olan sohbet odaları, kullanıcılarının 7 gün 24 saat bağlanıp mobil sohbet ara yüzünü kullanacağı biçimde tasarlanmıştır. Yıllar önce tamamen yok olduğu düşünülen Chat geri geldi. Üstelik şimdi daha güçlü ve birçok yeni özellik sayesinde çok daha kullanışlı biçimde sizlere sunuluyor.

   geveze.blog sunucularında her gün sayısı artan binlerce kullanıcı sizinle aynı amaç için bir araya geliyor: “delice muhabbet”. Hemen siz de mobil sohbet uygulamasını indirin veya web tarayıcınıza nickname yazarak giriş yapın. Sohbet odaları muhabbetinizden geri kalmasın. geveze.blog, bir çok kapsamlı uygulama aracı ile hizmetinizde.


Sen de Yorumla!