Geveze Chat Geveze Sohbet Geveze 

Selam Arkadaşlar Geveze Chat Geveze Sohbet Geveze Kaliteli Bir Mekan Arıyorum Sadece Sohbet Etmek İçin Değil Yetkilide Olmak istiyorum Diyorsanız doğru geldiniz!
Değerli kullanıcılar ; Sosyal ortamlardan uzaklaşarak sohbet sitelerine giriş yaparak ve bu siteler üzerinde sohbet etmek istiyorum diyorsanız önceliğiniz bizi tercih etmeniz olacaktır. Çünkü bir çok Geveze sohbet sitesi olması ile birlikte huzurlu ve düzgün bir şekilde sorunsuz sohbet ağı bizim haricimizde bulunmamaktadır. İçeriye giriş yaptıktan sonra öncelikle bir süre boyunca sohbet etmeniz gerekiyor Mobil sohbet ettikten sonra nick yani rumuz kayıtı işlemi gerçekleştirmelisiniz ki nick kiniz register olduktan sonra yönetici arkadaşlar sizleri yetkili konuma alabilsinler. Siz sadece sohbet etmek için giriş yapıyorsanız eğer sadece rumuz zunuzu kayıt etmeniz yeterli olacaktır, eğer yanı sıra yetkilide olmak istiyorsanız nick kayıdınızın en az 15 günlük olması gerekmektedir. Yani bu demek oluyor ki sunucuya giriş yapıp nick kayıtı işlemi gerçekleştikten ancak ve ancak 15 gün sonra yetkili konuma geçebilirsiniz.
Yetkili olduğunuz sürece sunucuda her giren kullanıcı ile bire bir ilgilenmeniz ve onların verdiklerimi selamları otomatik olarak almanız gerekmektedir. Kullanıcı ile ilgilenmek yerine sohbet etmek istiyorsanız sadece, o halde rumuz kayıtı yapmadan sohbet odalarımıza bağlanmanızı tavsiye ederiz.

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

Sohbet Chat dünyası

Sohbet Chat dünyası

14 Eyl 2018
iL Sohbet Siteleri

iL Sohbet Siteleri

13 Eyl 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!