Dünyada popüler oyun haline gelen Tragario.net oyunu herkes tarafından çılgınca oynanan yüksek skorlar elde edip top 10 listesinde adını duyurmak için saatlerce hatta günlerce mücadele edip bu Tragario oyunu başından kalkmayan bagımlısı olabilecek en keyifli oyun haline gelen Tragario pvp oyunu insanda etki bırakıyor. Dünya bu oyuna hasta!

Çılgınlık haline gelen Tragario oyununa başlangıçta küçük bir yuvarlak kütle ile giriş yapıyorsun. Daha sonra ise yuvarlak kütlenizi mause yardımı ile ekranda bulunan ufak yuvarlak kütleleri yiyerek oyunda skor ve büyüme kat ediyorsunuz. Bu arada yanlız tek başına oldugunu sanma dünya capında hemen hemen herkesin oynadıgı Tragario Server ‘da sizin gibi büyümeye calısan binlerce oyuncu var , Tragario pvp oyununda yuvarlak en büyük kütleye sahip olan rakibler yeni başlayanlara saldırarak cabucak yiyebiliyor. Bu da oyuncuda hırs yapıyor ve tekrar tekrar oynamaya devam ediyor.
Agar oyununu cok oynayan oyuncu kesinlikle tecrübelidir. Oyunda kendini kolayca gösterebilir. Dikkatli olmakta fayda var.
Agar oyunu sadece mause ile oynanabilen bir oyundur. Oyundaki yuvarlak kütlenizin yönünü mause ile belirlileyip rahatca yön verebilirsin, ayriyeten Space tuşu ile de kütlenizi ikiye bölüp daha cok ufak kütle yeme şansın oluyor , bölündükten sonra rakip oyunculara dikkat edin saldırmaları an meselesi olabilir. Tragario oyununda W tuşu ise rakiplere küçük kütleler fırlatıp rakiplerine puan desteginde bulunabilir yada en keyiflisi sizden büyük kütleye sahip olan rakibinizi oyunda jilet ile hitap edilen yuvarlak yeşil rekli dikenleri w tuşu ile fırlatıp rakibinizin bölünmesine neden olup rahatca yiyebilirsin.
Bu taktik cok keyif vericidir , kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Kendine bir rakip seciyorsan eğer size göre, daha kücük kütleye sahip olmasına dikkat edin, avcı iken av olmayın. Sinsice rakibinize yaklaşarak space tuşu ile bölünüp rakibini yutabilirsin. Eger sizden büyük bir kütle ise anında orayı terket yada etrafında jilet var ise w tuşu ile jilet fırlatıp rakibini böl böylelikle afiyetce yiyebilirsin. Oyunda ne kadar büyürsen o kadar hızında yavaşlama olacaktır. Kütlenizin hızını arttırmak için space tuşu ile böl ve hızlı haraket et fakat etrafındaki rakiplerin senden daha uyanık olabilir dikkat etmen gerekir. Tragario oyunu basit gibi görünmesine rağmen, aslında tam bir strateji oyunudur. Ama unutma ki online olarak oynanan bir strateji oyunu.
Rakiplerinizde tecrübe sahibi olabilir sizin gibi , dikkatlice ve strateji uygulayarak ismini skor listesine yazdırabilirsin. Tragario Server‘indeki en güclü oyuncular kesinlikle takım olan oyunculardır. Eğer takım olarak oyuna katılırsan sizi oyunda yemeleri daha güc olacaktır. Sizi ve takımızını zirveye cıkaracaktır.
Tragario Play ile oyuna dahil olabilir ve oyunun heyecanını sende yaşayabilirsin. Keyif veren hemde eğlendiren bir oyun vaktinizin nasıl gectigini size unutturacaktır. Bir süre sonra boş zamanlarınızın bu oyun ile doldugunu göreceksiniz. Sakın unutma dünya bu oyuna hasta..www.Tragario.NeT Sitemiz ze bekleriz

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

karamansohbet.com

Sohbetleyiz.Com

24 Oca 2018
sohbethazan.com

Geveze.blue

22 Kas 2017

sohbetyeli.net

16 Kas 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!