www.alemseslide.com

Sitemizin genel amacı sizlere en iyi arkadaşlık ve Sevgi, Kız arkadaş arama bulma, Erkek arkadaş arama bulma, kız sohbet siteleri  Erkek arkadaşlık siteleri olarak sizlere genel olarak vermiş olduğumuz en iyi arkadaşlık sitesi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sitemiz içerisin de sizler de İstanbul sohbet kanallarının yanısıra diğer muhabbet odalarımıza da giriş yapabilirsiniz. Genel global sohbet ve arkadaşlık odamız sohbet kanalıdır.Bunun yanısıra Radyo ve oyun soru yanıt kanallarımız da mevcut. Bu kanallarımıza giriş yaparak hoş keyifli vakitler gecirebilirsiniz. Sitemize seviyeli insanların ve ciddi kişilerin giriş yaptığı bir arkadaşlık sitesi olarak sizlere eğlenceli vakitler gecirmenizi sağlıyoruz. Son zamanda insanların bu tür sanal Internet arkadaşlık sitelerini bir nevi malzeme olarak yanı cinsel arzu ve isteklar üzerine kullanmaları seviyeli kullanıcıları da bu ortamlar da uzaklaştırmakta.


Biz buna karşı olduğumuzu ilk önce vurgulamak ve bildirmek istiyoruz. Sitemiz içerisin de mevcut kanallarımızda herhangi bir bel altı yada cinsellik üzerine giriş yapacak kişilere sitemiz odalarında bu kişilerin girişleri yasaklanmaktadır. Seviyeli ve ciddi bir biçim de yeni arkadaşlıklar arıyan biliçli kullanıcıların giriş yaptığı Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi arkadaşlık sitesi olarak sizlere bu doğrultuda hizmet vermekteyiz.

Peki muhabbet odalarımıza giriş yaptık sonra burada nasıl sohbet edecez ve nasıl kız erkek arkadaş bulacaz diye merak ediyorsanız biraz da bu hususta sizlere bilgiler sunmak istiyorum. Giriş yaptığınız sohbet kanallarımıza statüs listesin de yer kullanıcı nick’lerden herhangi birinin üzerine mausunuzla çift tıklayarak karşınıza açılan özel pencere de bir ”Selam” diyerek olaya giriş yapabilirsiniz. Burada tabi kanal genelin de toplu bir biçim de sohbet edebilirsiniz. Daha sonra karşılıklı bir biçim de özel odalarda ve özel pencere sayesin de yazılarınızı yalnızca sizin görebileçeği bir biçim de sizler de muhabbete başlıyabilir, daha yakın bir biçim de birbirinizi tanıyabilirsiniz

Burada doğruları şu şekildemek her zaman size +pozitif olarak ve karşınızdaki kullanıcıya güven vermiş, ve kendisinin güven ve beğenisini almış olursunuz.

www.alemseslide.com Sitemize giriş yaptıkdan sonra hemen ana sayfamızda bulunan sanal chat ortamında kullanacağınız kendi adınızı temsil edecek bir nick (rumuz) yazarak sizler de güvenilir bir biçim de sohbet kanallarımıza giriş yapacaksınız. Burada kullanacağınız nick’inizin bir başka biri tarafından kullanılmamasını istiyorsanız bunu basit bir biçim de şifreliyebilirsiniz, gerekli olan komut (/ns register şifre e-posta ) biçimindedir. Örnek vermek gerek görülürse kullanacağımız takma isim Burak yada Ahmet, Mehmet, Ayşe, Fatma vs olsun, şifreleme yapmak için /ns Register biçimin de sizler de basit ve kolay bir biçim de kullanacağınız nickinizi şifreleyebilirsiniz. Daha sonra gönül rahatlığı ile sizler de muhabbet odalarımıza giriş yapabileceksiniz.

Yeni Açılan Sesli Chat Siteleri bir kaç günlük olan siteler değildir aslında. Bu sitelerin google sıralamalarında yer alabilmeleri ve açılan makale başlıklarında ön …

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

Sohbet Chat dünyası

Sohbet Chat dünyası

14 Eyl 2018
iL Sohbet Siteleri

iL Sohbet Siteleri

13 Eyl 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!